+90 352 290 72 90-91
O.S.B 2. Cad. No:7 Kayseri / TÜRKİYE
x
Aramak İstediğiniz Ürün İsmini Yazınız...

KURUMSAL BİLGİLERKALİTE ANLAYIŞIMIZ


Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ATHOME Mobilya’nın temel felsefesidir. Firmamız yasal mevzuata ve ürün standartlarına uygun, zamanında teslimat ile dayanıklı ve güvenilir ev mobilyaları sağlamayı müşterilerine garanti etmektedir. Tüm ürünlerimiz firma üretim garantisi altındadır.

ATHOME Mobilya kendi alanlarında yüksek kalite standartlarına uygun ve güvenilir hammadde tedarikçileriyle çalışmayı ilke edinmiştir. Firmamız, çevre yönetim ve müşteri memnuniyeti sistemlerinin etkinliğinin sürekli olarak iyileştirilmesini tedarikçilerin ve çalışanların katkılarıyla sağlamayı taahhüt etmektedir.

Firmamızın başarılarının devamlılığı için AR-GE çalışmalarının hayati önemi haiz olduğu bilinciyle sürekli AR-GE çalışması sonucu yıl boyu yeni modeller üretilmekte. Bu ürün modellerinin yenilikçi, her yaş grubuna hitabeden, kültürel ve bölgesel farklılıkları da gözeterek kaliteli ürünler olması firmamızın genel politikasıdır.

Firmamız üretiminin tamamını ihraç ettiğinden ürünlerimizin müşteriye sağlam bir şekilde ulaşması önem arz etmekte. Modern paketleme teknikleriyle ürünlerimiz dünyanın değişik ülkelerine hasarsız bir şekilde ulaştırılmakta.

Çalışanlarımızı ürün kalitesi ve çevrenin korunması konusunda eğitmek amacıyla seminerler düzenlenmektedir. Firma yöneticilerimiz mobilya dünyasındaki değişim ve gelişmeleri yakından takip etmekte, edinmiş oldukları uluslararası tecrübeleri çalışanlarla sürekli paylaşmakta.

Amaçlarımızı gerçekleştirme noktasında müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin uzun vadeli bağlılığını arttırmanın son derece önemli olduğu bilinciyle kurumsal kararlar almaktayız.